1-Taraflar

1.1 Bu sözleşme hizmetler kısmında yer alan hizmetleri sağlayan www.iyzigram.com sitesi ile üyelik işlemini tamamlayarak sitenin bir üyesi hâline gelmiş olan kurum veya kişiler arasında www.iyzigram.com linkindeki sitenin kullanımı ve sitedeki hizmetleri satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar çerçevesinde imza altına almış olacaklar.

1.2 Her iki taraf da iş bu sözleşmede yazılı olan maddeleri, bu maddelerin içeriğinin doğruluğunu kabul eder. Daha sonra cayma gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü sözleşmede yer alan maddelerin doğru olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

2-Konusu

2.1 Müşteri ve www.iyzigram.com arasında yapılan iş bu sözleşme ve içeriği; müşteri tarafından site üzerinden yaptığı tüm işlemlerde, siparişlerde, gönderdiği mesajlarda kayıt olurken vermiş olduğu ışığında yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında ödeyeceği ücretleri düzenleyen müşteri sözleşmesidir. Sitedeki tüm işlemler ve hizmetler bu sözleşmenin esasları içerisinde yapılacaktır. İş bu müşteri sözleşmesine aykırı şekilde yapılacak işlemler geçersiz olacaktır. Bu nedenden dolayı sitede yapılacak işlemler sözleşme dahilinde yapılmalıdır. Sözleşme dikkat ile okunarak işlemlere başlanmalıdır. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir:

2.2 Sipariş bilgileri müşteri tarafından şirkete canlı destek ve WhatsApp görüşmesi sırasında verilen bilgilerin tamamını kapsar. Müşteri tarafından şirkete verilen bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri şirkete sunarken hatasız eksiksiz, doğru girdiği ve doğru verdiği varsayılmaktadır. Bu nedenle müşterinin bilgileri verirken çok dikkatli olması gerektiği şirket tarafından önemle rica olunur. Ayrıca bilgilerin eksiksiz, hatasız ve tam doldurulması işlemlerin aksamasını önler. Bu sayede daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

SMS / E-mail Açık Onay İzni - TİCARİ ELEKTRONİK İLETİŞİM İZNİ

https://iyzigram.com/, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt, sipariş formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe www.iyzigram.com'un kendisine yönelik aşağıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Firma olarak, sipariş formunun doldurulması suretiyle elde ettiğimiz iletişim bilgilerinizden oluşan kişisel verileriniz, Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında, E-posta ve SMS gönderimi faaliyetimize yönelik, ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin planlanması, icrası ve müşteri memnuniyetine yönelik çalışmaların yürütülmesi amaçlarıyla, müşteri memnuniyeti anketlerinin gönderilmesi, özel günlerin kutlanması, bülten gönderimi yapılması ve kampanya, promosyon hizmetlerinin sizlerle paylaşımını sağlamak amacıyla KVKK ve Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında onayınız alınarak işlenecektir.

3- Sorumluluklar

3.1.1 www.iyzigram.com sitesi müşterinin siteden talebi üzerine sipariş olarak ilettiği hizmetleri müşterinin alması için sağlayacaktır. Siparişin kabulü bildiriminin ardından ilgili ücreti tahsil ettiğini kabul ettikten sonra söz konusu siparişte belirtilen hizmeti vereceğini taahhüt edecektir. Sitede sözleşmeye uygun yapılan sipariş işleminin ardından aşamalı olarak işlemler başlar. Site öncelikle yapılan sipariş işleminin parasının ödenip ödenmediğini kontrol eder. Ödeme yapıldı ise siparişiniz istediğiniz hesaba aktarılır. Ödeme yapılmadı ise 24 saat beklenir ve ardından siparişiniz hesabınıza geçer.

3.1.2 www.iyzigram.com sitesinde yaptığınız siparişler ödemenin yapılacağı yöntem, KDV farkları sipariş esnasında ortaya çıkartılacak toplam miktar ile belirtilerek müşterinin aylık veya yıllık ödeme planı tercihleri çerçevesinde ödemesi gereken ücretler www.iyzigram.com tarafından müşteri tarafına bildirilecektir. Bu bildirim işleminin ardından müşteri şirkete ödeme yapar.

3.1.3 Müşterinin yaptığı siparişin kabulü ve işlemlerin onaylanmasının hemen ardından sonra www.iyzigram.com müşterinin verdiği siparişin detayında bulunan hizmetlere ilişkin kullanıcının sosyal medya hesabının adını müşteriden teslim alacak ve hizmet başlamış olacaktır. Kullanıcının verdiği ilgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğundadır. Bu hesaplar ile oluşabilecek herhangi olumsuz bir durumda sorumlu kesinlikle şirket değildir. Hesap ve hesap isimleri ile ilgili konulardan doğabilecek zarardan müşteri sorumlu olacaktır. Yaşanacak her türlü aksilikte tek sorumlu müşteridir.

3.1.4 Müşteri sipariş ederek aldığı hizmet dahilinde www.iyzigram.com tarafından aldığı beyan ve uyarılara tamamı ile uyacağına dair şirkete taahhütte bulunur. Müşteri, takipçi, beğeni ve izlenme gibi hizmetleri şirketten satın alırken www.iyzigram.com tarafından yayınlanan her türlü ihtar ya da bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder. Bu bildirilerin sebebi müşterinin hizmeti daha kaliteli ve daha hızlı alması içindir. Tamamı ile müşteri lehine olan bu bildirilere uyulursa sorun çıkmadan tüm işlemler halledilebilir. Müşteri siteden sipariş verirken aynı zamanda bu bildirileri de kabul ettiği için oluşabilecek tüm sorunlarda tek sorumlu müşteri olacaktır. Şirket bu durumda hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu nedenle sipariş işlemlerinde sözleşme ve içeriğine uygun hareket edilmelidir.

3.1.5: Müşteri hizmet dahilinde aldığı sosyal medya takipçi, izlenme, beğeni, gibi özellikleri kullanarak erişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu şekilde oluşacak bir sorundan dolayı herhangi bir problem ortaya çıkarmamayı, oluşabilecek sorun ve problemlerde tüm zararı karşılamayı taahhüt eder. Bu gibi durumlarda oluşacak hiçbir sorunda şirket sorumlu tutulamaz. Bu nedenle müşterinin sorun çıkaracak hiçbir işlemi yapmaması gerekir. Bu tarz işlemler yapılırken müşterinin çok dikkatli olması gerekir.

3.1.6 Müşteri aldığı hizmetlerin kullanılması esnasında yürürlükte olan veya sözleşme devam ederken yürürlüğe girecek olan vergi, harç ve benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve karşılayacağını kabul ve taahhüt eder. Tüm bu durumlarda şirketin herhangi bir ödeme ile karşı karşıya bırakılması veya şirkete ödenecek tutarın kesilmesi gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Ekstradan ortaya çıkacak olan tüm ödemeler müşterinin yükümlülüğündedir.

3.1.7: Müşteri hizmet alırken hizmet içerisinde kendisine ait olan bütün hesapları ve bu hesaplar dahilinde barındırdığı tüm dosya, doküman ve programlardan, web sitesi ve e-posta hizmetleri ile kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisinin sorumlu olduğunu, söz konusu olan tüm bu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılığından doğabilme ihtimali olan tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt eder. İş bu konuda doğabilecek tüm sorunlarda şirket tarafına herhangi bir kusur iletilemez. Bu ve oluşabilecek benzeri durumlarda şirket hiçbir hukuki, cezai ve mali külfetten sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumlarda problemlerin tek sorumlusu müşteridir.

3.1.8 www.iyzigram.com  müşteri tarafından şirkete gönderilen sayfaları gönderilmeden önce gözden geçirmez, doğrulamaz, ciro etmez veya kullanıcı tarafından yapılmış sayfalar için herhangi bir şekilde bir sorumluluk almaz. Şirket kullanıcı hesaplarını bu ana hatları ihlal ettiği için veya www.iyzigram.com şirketinin kendi veya kullanıcılarından herhangi birinin işine zararlı olduğuna inandığı için fesih edebilir. Şirket hukuka aykırılık teşkil eden durumları öğrendiğinden veya fark ettiğinden itibaren müşteriye haber vermeden silmek hakkına sahiptir. Şirket bu hakkını tamamen saklı tutmakla birlikte fesih hakkına da sahiptir. Şirket gerekli gördüğü an bu durumları alt etmek için fesih yoluna başvurabilir.

3.1.9 www.iyzigram.com  müşterilere sağladığı hizmet içerisinde yer alan müşteri verilerinin yanlış kullanımlarından, veri içeriklerinden, e-posta ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiçbir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Tüm bu verilerin, içeriklerin, adreslerin yedekleme ve koruma sorumlulukları tamamı ile müşteriye aittir. www.iyzigram.com şirketi müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve tüm bu verilerin korunma işleminden kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

3.2.0 www.iyzigram.com  müşterilere sağladığı hizmet içerisinde onlardan talep etmiş olduğu hesabın adının doğru olup olmadığına dair inceleme yapmaz, bu nedenden dolayı müşterinin şirkete sunduğu kullanıcı adına müşterinin sipariş ettiği işlemler tanımlanır. Müşterinin verdiği hesabın kullanıcı adının yanlışlığı, hesap adının değiştirilmesinden veya kullanıcı adının gizli hesaba ait olmasından ötürü oluşabilecek sorunlardan dolayı kesinlikle şirket sorumlu tutulamaz. Bu ve oluşabilecek benzeri durumlarda tüm sorumluluk müşterinin kendisine aittir. Şirkete bu nedenlerden dolayı hiçbir suçlama yöneltilemez.

3.2.1 www.iyzigram.com sitesinden hizmet alan müşterinin istekleri ve kanunlar ışığında hizmet verir. Şirket kesinlikle yasal olmayan kapsamlar içerisinde yer almaz ve illegal bir şekilde hiçbir hizmet sağlamaz. Her müşteri kendi hesabından sorumludur. Bu nedenle de oluşabilecek herhangi bir problemde sorumlu yine müşterinin kendisidir.

3.2.2 Sitemize sipariş veren müşterinin almış olduğu hizmeti tamamen APİ üzerinden sağlamaktadır. APİ uygulamasının yenilenmesi, çalışmıyor durumda olması gibi durumlardan doğacak hizmet gecikmesinde müşteriye para iadesi söz konusu olamaz. Takipçi, beğeni, otomatik beğeni, izlenme hizmetleri, canlı yayın ve diğer tüm hizmetlerde müşterinin sipariş ettiği hizmet en az 4 saat olmakla beraber sistemin yoğunluğuna bağlı olarak süreçler değişken olabilecektir. Müşteri bunu okumuş, kabul etmiş ve buna göre hizmet alımında bulunduğunu taahhüt ve kabul eder. Satın almak için ön ödeme yapıldıktan sonda istediğiniz hizmet hemen hesabınıza aktarılmaz. Siparişin hesabınıza yansıması değişkenlik gösteren bir süreçtir. Otomatik Beğeni Sipariş Kotası Sunucu Yoğunluğuna Göre Değişikenklik Gösterip Aylık Paylaşım Adeti 20 - 50 Adet Görsel İle Sınırlandırılmıştır.

3.2.3 www.iyzigram.com sağlayacağı hizmet içerisinde yaşanan APİ problemini maksimum 30 iş günü içerisinde çözümleyip, müşteriye hizmet vermek zorundadır. Bu süreç içerisinde oluşacak sorunları şirket gidermeye çalışacaktır. Fakat yine de şirketten sipariş etmiş olduğunuz hizmet 90. İş gününe kadar teslim edilmezse, müşteri cayma ve iade hakkına sahiptir. Müşteri bunu okumuş, kabul etmiş ve buna göre hizmet alımında bulunduğunu taahhüt ve kabul eder. Kısa süreli bir süreç olmasa da oluşabilecek sorunların çözülememesi hâlinde müşteriye cayma, para iadesi gibi haklar sunulacaktır.

3.2.4 www.iyzigram.com müşterinin şirketten bulunduğu istekler doğrultusunda hizmet verdiği gibi, yapılacak gönderme işlemlerindeki takipçilerin kendi inisiyatifi doğrultusunda takip bırakmaları, beğeniyi kaldırmaları, yorumu kaldırmaları gibi durumlar mümkündür. Yani hesabınıza sağladığımız hizmetlerdeki kişiler robot değil gerçek insandır. Kendi iradeleri doğrultusunda beğeniyi geri çekebilir, takibi bırakabilir. Hesabınızı takip eden ve buna benzer hizmet adı altında işlem yapan kişilerin veya kullanıcıların bunu yapma yetkisine sahip olduğunu ve ilgili sosyal medya hesabında istediği zaman, istediği işlemleri yapma hakkına sahip olduğunu, bu durumdan sonra müşteride ortaya çıkacak olan tüm kayıplar www.iyzigram.com şirketinin iş edimi dışında olduğu için herhangi bir telafinin şirketten talep edilmeyeceğini veya ücret iadesi yapılmayacağını ve oluşacak hiçbir sorunun şirkete yansıtılmayacağını müşteri kabul ve taahhüt eder. Bu sorun tamamı ile müşterinin sorunudur.

3.2.5 www.iyzigram.com müşteriye sağlamış olduğu uzun süreli hizmetlerde müşterinin siparişi doğrultusunda hemen işlem dahiline alıp, alınmış olan hizmet süresini sistem üzerinden aktif etmektedir. Söz konusu uzun süreli hizmet çalışmalarında müşteri hizmet iptali talep ederek iade ve cayma hakkında bulunmayacaktır. Hizmet siparişte belirtilen süre kadardır. Herhangi bir değişiklik yapılması, düzeltilmesi, askıya alınması, durdurulması mümkün değildir. Bu değişiklikler ancak şirketin kendi iradesi doğrultusunda gerçekleşebilir. Buna göre müşteri okumuş, kabul etmiş ve bu maddeler ve sözleşme çerçevesinde hizmet alımında bulunduğunu taahhüt ve kabul eder. Müşteri sonradan herhangi bir cayma ve iade gibi hakkının olmadığını kabul eder.

3.2.6 Bir sipariş tamamlanmadan, aynı hesap için farklı bir sipariş vermemeniz gerekmektedir.

3.2.7 +18 adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

3.2.8 Yazılan hususlara dikkat edilmemesinden ötürü yaşanacak sorunlarda, mesuliyet bize ait değildir. Sipariş veren herkes tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır. Yaşanacak herhangi bir sorun veya aksaklıkta, sipariş veren kişiler, hak talep edemezler ve şikâyetçi olamazlar. www.iyzigram.com, herhangi bir bildirimde bulunma şartı olmadan yukarıda ki maddeler değiştirme ve eksiltme hakkına sahiptir.

4- Süre & Hizmet Garanti Kapsamı - Fatura

4.1 İş bu sözleşme sipariş ve ödeme işlemlerinin internet üzerinden www.medyamarketi.com şirketine iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri kapsayan bir sözleşmedir. Bu Sözleşme hem şirketin hem de müşterinin haklarını korumaya alır ve ayrıca bu haklardan kişilerin ve kurumların haberdar olmasını sağlar. İş bu sözleşmenin diğer bu bir görevi ise müşteriyi ne yapıp ne yapmayacağı hakkında bilgilendirmesidir.

4.2 Sözleşme süresi müşterinin sipariş ettiği hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme süresi ve yöntemiyle ilgilidir. Aylık, haftalık, yıllık gibi ödeme şekillerinin bulunduğu şirkette sözleşme süresi de seçmiş olduğunuz ödeme şekli ile doğru orantılıdır. Sonradan müşteri bu süreden vazgeçemez, artmasını veya azalmasını talep edemez. Müşteri bu durumu kabul ettiğini beyan eder.

4.3 Müşterinin sipariş ettiği hizmetin ödemesinin onaylanmasının ardından siparişlerin işleme konularak başlama süreci en az 24 saattir. Fakat bu süre kesin koşullar ile belirtilemez. Talep edilen hizmetin içeriğine ve büyüklüğüne göre minimum süreler değişkenlik gösterebilir. Müşteri tarafından ödemesi yapılmış olan hizmetlerin hesaba yansıma süresi en az 30 iş günüdür. Müşteri bunu okumuş, kabul etmiş ve buna göre hizmet alımında bulunduğunu taahhüt ve kabul eder. Bu sürecin azalması, artması gibi taleplerde bulunmayacağını da kabul etmiş olduğunu beyan eder.

4.4 Şirketimizde garanti kapsamına giren paketler ve içerikleri www.iyzigram.com internet sitesi ara yüzünde satışta olan bazı paketlerde açıkça belirtilmiştir. Süresi ile birlikte hizmet garantisi ibaresi yer almayan hiçbir paket garanti kapsamında değildir. Müşteri garanti kapsamında yer almayan hizmetleri daha sonra garantisini istemeyeceğini kabul ettiğini bildirmiş olur. Daha sonra bu yönde hiçbir talepte bulunmayacağını taahhüt etmiş olur. Sipariş başlangıç sayısının altına gerileyen hiç bir hizmet, sipariş için kesinlikle telafi veya iade sağlanamaz. Garanti süresi olan ve telafisi yapılabilecek tüm hizmetler için telafi (geri dolum) süresi ilgili hizmete bağlı olarak 15 veya 30 gündür.

4.5 www.iyzigram.com sitesinde yer alan paketlerde belirtilen süre doğrultusundaki garanti kapsamı takipçi, beğeni, izlenme, yorum gibi hizmetlerin hiçbir şekilde geri çekilmeyeceğini garanti etmez. Şirket pakette yer alan süre doğrultusundaki hizmet garantisini sadece ücretsiz biçimde satın alınan hizmete ait olan sosyal medya hesabı adına geliştirme, iyileştirme, hedef ve beklentilere ulaştırma konusunda danışma rehberlik garantisidir. Başka hiçbir durumda www.iyzigram.com şirketi müşteriye garanti taahhüt etmez. Müşteriler de belirtilen hizmetler dışında hiçbir garanti talebinde bulunmayacağını beyan etmiş olur. Garantili kategoriler de %25 den fazla düşüşler de telafi sağlanabilmektedir.

4.6 Kullanıcılarımız sipariş vermiş olduğu tüm paketleri KDV dahil onaylayıp sepetlerine eklemektedirler. Görünen fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. Şahıs veya Firma bilgilerinizi bizlere ileterek KDV dahil faturanız oluşturulur ve sistemde kayıtlı e-posta adresinize iletilir.

5- Ücret

5.1 Şirket tarafından iş bu müşteri sözleşmesinde belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında belirtilen fiyat kadardır. Belirtilen ücretlere KDV gibi ek ücretler sonradan dahil ederek hesaplanır ve müşteriye gösterilerek para tahsili gerçekleşir.

5.2 Şirket müşteriye bildiri yapmadan fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

6- Askıya Alma

6.1 Müşterinin ödeme konusunda sorun yaşaması durumunda şirket tüm hizmetleri askıya alma hakkına sahiptir.

7- Fesih

7.1 Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranır, taahhütlerini yerine getirmez ise ya da iş bu sözleşmenin ön yüzünde beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığını tespiti şirket tarafından yapılırsa veya askıya alma durumu 7 iş gününü geçerse sözleşmenin tek taraflı fesih hakkı şirkete sahiptir.

8- İletişim ve Bilgi Adresleri

8.1 Taraflar konusu sözleşmeden kaynaklanan her türlü tebligat için sipariş adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgah olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir. Adres değişikliği şirkete bildirilmediği sürece müşterinin eski adresi esas alınacak ve her türlü tebligat eski posta adresine gönderilecektir. Müşteri bu durumu kabul ettiğini taahhüt eder. Yeni adres bildirildikten hemen sonra şirket kayıtlarına geçer.

9- Uyuşmazlık

9.1 Taraflar arasında her türlü uyuşmazlık durumlarında Türkiye/İzmir mahkemeleri yetkilidir.